ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС СЕРЕД НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ (UA1-2019-1404)

Subject: Оголошення про конкурс серед неурядових організацій (UA1-2019-1404)
Published: 28.01.2020
Status: open

Deadline:
11.02.2020

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проектів «Регіональна програма протидії торгівлі людьми, Фаза 2» за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та проекту «Протидія торгівлі людьми в Україні» (CTIP) – Фаза 3 за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку USAID, для втіленя якого оголошується конкус.

МOM запрошує НУО із визначених облаcтей, подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: «Підвищення обізнаності вразливого дорослого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування». Найбільш пріоритетними будуть проектні заявки, які запропонують роботу у наступних областях: Київській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській областях; також можуть бути підтримані заявки, що запропонують роботу у Запорізькій, Волинській, Рівненській, Чернігівській, Черкаській, Сумській та Харківській областях.

Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них для впровадження вищевказаної діяльності.

Партнери-виконавці обиратимуться відповідно до процедур відбору за принципами якості / вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про навчання та підтримку бенефіціарів проекту. Бюджет пропозиції має подаватися в українській гривні без ПДВ.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

 1. Запрошення до участі;
 2. Інструкція для партерів-виконавців;
 3. Додаток 1 – Технічне завдання;
 4. Додаток 2 – Інформаційний листок учасника та Кодекс поведінки постачальника;
 5. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;
 6. Додаток 4 – Форми проектної пропозиції;
 7. Додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми;
 8. Додаток 6 – Інструкція щодо проведення закупівель для виконавчих партнерів МОМ;
 9. Додаток 7 – Декларація про тендерне забезпечення.

Проектні заявки мають бути надіслані у електронному вигляді не пізніше 18:00, 11 лютого 2020 року на адресу: [email protected], або, якщо розмір файлу перевищує 5 Мб, необхідно розмістити електронні версії документів, на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо).

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

У темі електронного повідомлення необхідно чітко вказати номер та тему проекту:

UA1-2020-1404 – Підвищення обізнаності вразливого дорослого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування_Назва організації.

 • Довідки за е-поштою: [email protected].
 • To help us track our procurement effort, please indicate in your email where (vacanciesinukraine.com) you saw tender/procurement notice.

У темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:

UA1-2020-1404-питання за запитом пропозицій, до уваги Дмитра Єрохіна_Haзва НУО

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

Bidding documents:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *