ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ТА ДОСТАВКУ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ (UA1-2020-1731)

Subject: ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ТА ДОСТАВКУ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ (UA1-2020-1731)
Published: 27.02.2020
Status: open

Deadline:
06.03.2020

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 27 лютого 2020 року оголошує тендер на постачання та доставку покрівельних матеріалів для потреб постраждало населення в рамках проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України».

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з Запитом Пропозицій нижче.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Принциповою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Тендер відкрито для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що не є платниками ПДВ. У комерційній пропозиції запропонована ціна та загальна вартість Товару вказуються в доларах США без ПДВ. МОМ залишає за собою право відхилити пропозиції, ціни в яких вказані з ПДВ.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів до 11:00 06 березня 2020 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Запиті Пропозицій.

  • Пропозицію та всі підтверджувальні документи постачальника необхідно подати електронною поштою. Учасники повинні розмістити електронні версії документів пропозиції (скановані копії документів із підписами та печатками, за наявності) на будь-якому відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо), що не потребує реєстрації, та надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу [email protected]. В темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2020-1731 – [вкажіть назву учасника (без дужок)] – Комерційна пропозиція

  • Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: [email protected]
  • To help us track our procurement effort, please indicate in your email/application where (vacanciesinukraine.com) you saw this tender/procurement notice.

В темі листа необхідно вказати: UA1-2020-1731 ­– [найменування учасника (без скобок)] – до уваги Анастасії Дан.

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз’яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників

(http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Bidding documents:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *