ТЕНДЕР НА ПРОВЕДЕННЯ ГІДРОТЕХНІЧНИХ РОБІТ (UA-2020-1269)

Subject: ТЕНДЕР НА ПРОВЕДЕННЯ ГІДРОТЕХНІЧНИХ РОБІТ (UA-2020-1269)
Published: 19.05.2020
Status: open

Deadline:
02.06.2020

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі – МОМ), в рамках проекту «Удосконалення інтегрованого управління кордонами на українсько-молдовському кордоні», що реалізується МОМ за підтримки Європейського Союзу, запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на проведення гідротехнічних робіт для потреб Одеської митниці Державної митної служби України.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

Компанії, зацікавлені в участі у тендері, надають наступну підтверджувальну інформацію та документи як невід’ємну частину своєї Пропозиції:

1.    Комерційну пропозицію (КП), яка обов’язково включає в себе графік виконання робіт та термін повного виконання робіт в календарних днях, а також детальні умови оплати;

2.    Кошториси на виконання будівельних робіт;

3.    Профіль компанії, що демонструє виконання робіт, схожих за обсягом та складністю з роботами означеними в ТЗ;

4.    Інформаційний листок постачальника, скріплений підписом та печаткою, за наявності (додається окремим файлом);

5.    Кодекс поведінки постачальника, скріплений підписом та печаткою, за наявності (додається окремим файлом);

6.    Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;

7.    Підтвердження податкового ідентифікаційного номеру та свідоцтво платника податків, видані відповідним державним органом в Україні або за її межами;

8.    Копії ліцензій та дозволів державного зразка на виконання означених в ТЗ робіт – за наявності;

9.    Перелік обладнання (орендоване або що знаходиться у власності), яке планується залучити до виконання робіт;

10.  Документи, що підтверджують фінансову спроможність: Баланс (Додаток №1 до Наказу МФУ №73 від 07.02.2013), Звіт про фінансові результати (Додаток №2 до Наказу МФУ №73 від 07.02.2013) за останні 3 роки, аудиторський звіт – за наявності;

11.  У разі залучення субпідрядників – повний пакет документів (пп. 3-10) стосовно таких субпідрядників.

Електронні версії КП та всіх підтверджувальних документів необхідно розмістити на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу [email protected] не пізніше 15:00 02 червня 2020 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2020-1269 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція. Пропозиції, надіслані після кінцевого терміну подання будуть відхилені.

Компанії, зацікавлені в участі в тендері, можуть надсилати питання, пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями, для відповіді тендерним комітетом МОМ електронною поштою на адресу: [email protected] не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA-2020-1269, до уваги Качалова Максима». МОМ надасть відповідь учаснику електронним листом, а у разі необхідності внесення змін або роз’яснень, викликаних запитом, МОМ опублікує своє пояснення на офіційному веб-сайті МОМ для ознайомлення всіх потенційних учасників без зазначення джерела запиту (http://www.iom.org.ua/ua/tenders/current-tenders).

Закупівля робіт цим тендером проводитиметься в рамках належним чином зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що є підставою для застосування податкових пільг, передбачених законодавством та міжнародними договорами України, та таким чином звільняється від сплати ПДВ. У разі, якщо переможець тендеру є платником ПДВ в Україні, МОМ надасть йому копії картки реєстрації проекту і плану закупівель. У свою чергу переможець тендеру має вказати в рахунку, видатковій накладній і акті виконаних робіт, що оплата проводиться без ПДВ і їх, оформлені відповідним чином, передати до МОМ. Переможець тендеру має надати МОМ копію Податкової накладної в рамках контракту у зв’язку з поданням щомісячного звіту щодо звільнення від сплати ПДВ до Державної фіскальної служби України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Постанови Кабінету міністрів №153 від 15.02.02, Додаток № 8. Учасникам рекомендується звернутися до інструкції Державної фіскальної служби щодо Міжнародної технічної допомоги за наступними посиланнями:

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Bidding documents:
  • To help us track our procurement effort, please indicate in your email/proposal where (vacanciesinukraine.com) you saw this tender/procurement notice. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *