Агенція регіонального розвитку Закарпатської області 481 views

This company has no active jobs

Агенція регіонального розвитку Закарпатської області

Об’єднавши проактивних лідерів бізнесу, влади, освіти, науки, ЗМІ та громадськості, Агенція регіонального розвитку створює нові можливості, передумови та максимально сприятливе середовище задля розвитку Закарпатської області, що в результаті призведе для благополучного та процвітаючого життя кожного закарпатця.

Ми продовжуємо роботу над Стратегією розвитку регіону, і одночасно з цим, спільно з проактивними закарпатцями та партнерами, переходимо до запуску перших ініціатив, що забезпечать розвиток нашого краю в довгостроковій перспективі:

1) Запуск Школи вчителів – професійного середовища і платформи для обміну досвідом, що стимулюватиме формування нової генерації учителів та трансформацію педагогічних процесів – задля виховання покоління вільних, гідних та думаючих закарпатців.
2) Центр професійної мобільності журналістів – через стажування в провідних світових медіа, навчання та обмін досвідом, розширення світогляду – буде сформовано спільноту найпотужніших в Україні журналістів, блогерів та представників ЗМІ: компетентних, вміючих працювати з інформацією та дивитись на ситуацію з різних сторін, цілісно сприймати світ, мислити системно та креативно.
3) Створення бізнес-школи /бізнес-освітнього центру на Закарпатті (спільно з партнерами з Дунайського регіону) – з місією професійного розвитку підприємців та управлінців задля підвищення конкурентоспроможності їх бізнесів в рази, та конкурентоспроможності усього Закарпатського регіону в масштабах світової економіки.
4) Експертний центр для підприємців та представників громад – забезпечуватиме легкий доступ до високопрофесійних послуг і фахової експертизи в сфері юриспруденції, оформлення та захисту прав інтелектуальної власності, бухгалтерського обліку, управлінських фінансів і тд представникам малого і середнього бізнесу, а також громадам Закарпаття.
5) Формування мережі представництв Агенції в інших регіонах України та за кордоном задля сприяння експорту продукції Закарпаття, представлення інтересів закарпатців і просування їх ініціатив за межами області та країни.
Долучайтесь до нашої команди проактивних лідерів закарпаття, для створення кращого майбутнього для нашого з вами регіону, та його жителів.
Information
  • Address Ukraine
Connect with us

Newsletter

Subscribe our newsletter for quick response

Contact Info

Vacancies in Ukraine (ViU)

[email protected]

Contact Form

Worldwide NGO UN Tenders & Jobs

Worldwide NGO UN Tenders & Jobs