Kimberly-Clark Ukraine 450 views

This company has no active jobs

Kimberly-Clark Ukraine

Світова компанія, яка пам’ятає свої традиції. Kimberly-Clark завжди була компанією, що має відношення до життя людей. І хоча розміри та масштаби компанії значно змінилися з 1872 року, цінності її засновників до цих пір спрямовують нашу діяльність – виробництво найкращої продукціі, забезпечення якісного обслуговування та встановлення чесних відносин з робітниками та клієнтами. В нашій культурі існує прагнення до іновацій та лідерства. Ми винайшли цілісні категорії продукції – серветки для обличчя, жіночі прокладки, паперові рушники, туалетний папір в рулонах та одноразові тренувальні трусики. Сьогодні, 130 років поспіль, наша продукція продовжує змінювати на краще життя людей. Основні дати з історії Kimberly-Clark: 26 березня 1872 року засновано Kimberly, Clark & Co Джоном Кімберлі та Чарльзом Кларком 1890 – Scott Paper Co. випускає на ринок перший туалетний папір в рулонах 1920 – Kotex® стає першим виробом в категорії засобів жіночої гігієни 1924 – Kleenex® Facial Tissue 1930 – з’являються паперові серветки Kleenex в коробці 1978 – на ринку з’являються одноразові підгузники Huggies 1980 – Kimberly-Clark випускає перші засоби для людей, які страждають на енурез – Depend 1989 – випуск дитячих одноразових трусиків Pull-Ups 1995 – Kimberly-Clark и Scott Paper об’єднуються 2003 – придбання підприємства IP Ключе, Польща (торгова марка Veltie® – паперова продукція)

Кімберлі-Кларк – найбільший світовий виробник побутової паперової продукції. Відомі у всьому світі торгові марки Кімберлі-Кларк:

Huggies®, Pull-Ups®, Dry Nites®

– Гігієнічна продукція для новонароджених і дітей дошкільного віку

 

 • Підгузники
 • Тренувальні трусики
 • Вологі серветки Kotex®

– Гігієнічна продукція для жінок

 • Жіночі прокладки, прокладки на кожен день, тампони Kleenex®

– Побутова паперова продукція

 • Туалетний папір
 • Серветки й хустинки для обличчя
 • Столові серветки
 • Кухонні рушники Bobi Absorba

– Гігієнічна продукція для дорослих

 • Засоби для тих, хто страждає на енурез та для лежачих хворих

– Промислова гігієна

 • Обладнання ванних кімнат і туалетів (туалетний папір, рушники для рук, миючі гелі)
 • Промислові матеріали і системи для протирання ∙ Робочий одяг (захисні комбінезони, накидки і рукавички).

Кімберлі-Кларк є виробником високоякісної продукції завдяки постійному використанню новітніх технологій. Штабквартира Кімберлі-Кларк знаходиться в Далласі (штат Техас, США). Ця компанія є світовим лідером серед виробників продукції для гігієни та здоров’я людства. Більш ніж 60 тис. людей у всьому світі працюють в Кімберлі-Кларк. Наші представництва розміщені в 37 країнах світу, а торгові марки Huggies®, Kleenex®, Kotex®, Pull-Ups®, Scott, Poise та Depend продаються у більш ніж 150 країнах. Майже чверть світового населення щоденно використовує бренди Кімберлі-Кларк. У 2012р. компанії Кімберлі-Кларк виповниться 140 років. Представництво Кімберлі-Кларк в Україні діє з 1998р.

Information
 • Address Ukraine
Connect with us

Newsletter

Subscribe our newsletter for quick response

Contact Info

Vacancies in Ukraine (ViU)

[email protected]

Contact Form

Worldwide NGO UN Tenders & Jobs

Worldwide NGO UN Tenders & Jobs