The Language Village 224 views

This company has no active jobs

The Language Village

The Language Village – компанія, яка була заснована в 2010 році з метою надавати послуги з вивчення англійської мови. Ми вважаємо, що вивчивши англійську, весь світ стане для вас рідним, відкритим та зрозумілим. Спілкування – це основа будь-якої мови. Чим більше ви спілкуватиметеся з людьми з різних країн, тим краще засвоїте її.
The Language Village – місце, де ви можете вивчити англійську мову в особливо дружній атмосфері. Ми дуже відповідальні та пристрасні у викладанні мови, оскільки пріоритетним для нас є блискуче майбутнє кожного студента, яке можливе завдяки відмінним результатам у вивченні іноземної мови.

The Language Village – це сім’я

The Language Village – місце, де все побудовано на взаємопідтримці, повазі, мотивації та турботі один про одного. Викладачі, менеджери та інші співробітники проходять ретельний відбір. Щоб підтримувати дух і атмосферу сім’ї, ми, в першу чергу, звертаємо увагу на особисті якості кожного з них.
The Language Village – це школа, де спілкування не обмежується лише стандартними заняттями. Ми часто влаштовуємо розмовні клуби, різноманітні заходи або просто збираємося разом поза школою.
The Language Village – це частина життя кожного з нас. Побувавши хоча б раз у нашій школі, ви одразу зануритеся у невимушену атмосферу та відчуєте себе частиною The Language Village.

Чому саме The Language Village?

Ми вже встигли заслужити довіру і повагу серед своїх учнів, а також таких міжнародних компаній, як Toyota, Airfel, Thermaflex, Swiss Natural, які були нашими корпоративними клієнтами. Люди довіряють школі The Language Village, оскільки ми ставимося до навчального процесу з усією відповідальністю. Усі викладачі нашої школи – кваліфіковані фахівці, мають міжнародні сертифікати та дипломи, а також великий досвід роботи.
• 100% живої англійської мови
З нами ви вивчите живу англійську мову, якою зараз розмовляють в англомовних країнах, а не старомодний варіант за застарілими підручниками.
• 100% гарантія результату та контроль якості
Ми пишаємося тим, що можемо надати вам найкращу якість навчання, оскільки основною нашою метою є результат – ваші знання англійської мови, які дозволять вам почувати себе впевнено в будь-якій країні світу і в будь-якій ситуації.
• Міні-групи (до 6 осіб)
Заняття в міні-групах дозволяють нашим викладачам зробити всі уроки індивідуально орієнтованими. На кожному занятті ви отримаєте максимум уваги з боку викладача. Також маленькі групи дадуть вам можливість брати активну участь у обговоренні уроку, а не бути пасивним слухачем «за останньою партою» – саме це гарантуватиме високий результат у вивченні мови.
• Досвідчені викладачі. Чудова атмосфера
Обираючи викладачів, наша школа звертає увагу не лише на дипломи та досвід роботи, а й на особисті якості кожного з них. Для всіх наших педагогів викладання англійської мови – це не просто робота, а покликання. Саме тому всі заняття проходять цікаво і активно, в атмосфері невимушеного та живого спілкування.
Information
  • Address Ukraine
Connect with us

Newsletter

Subscribe our newsletter for quick response

Contact Info

Vacancies in Ukraine (ViU)

[email protected]

Contact Form

Worldwide NGO UN Tenders & Jobs

Worldwide NGO UN Tenders & Jobs