IT Specialist

Alfa Laval

W Alfa Laval zawsze dokładamy wszelkich starań, by sprostać największym wyzwaniom. Istniejemy po to, aby przyspieszać sukces naszych klientów, ludzi i planety. Aby to osiągnąć, potrzebujemy oddanych, dociekliwych i ciekawych świata pracowników. To cechy, które stoją za genialnymi pomysłami. A genialne pomysły są motorem postępu. Jako członek naszego zespołu znajdziesz się w niezwykle zróżnicowanym i opartym na trosce środowisku pracy i zyskasz wpływ na rozwój. Jesteś tu po to, by dokonać czegoś wielkiego. Nieustannie budujemy mosty do przyszłości dzięki zrównoważonym rozwiązaniom, które przyczyniają się do rozwiązania najpilniejszych problemów naszej planety. Każdego dnia sprawiamy, że świat staje się lepszy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na alfalaval.com

W związku z dynamicznym rozwojem Alfa Laval Kraków poszukujemy na stanowisko: IT Specialist

Twój zakres obowiązków:

  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne w zakresie sieci i usług IT dla ponad 600 użytkowników w Polsce oraz krajach Europy Wschodniej (pierwsza linia wsparcia) w 14 lokalizacjach
  • Wsparcie w zakresie rozwiązywania problemów technicznych – związanych z aplikacjami, sprzętem komputerowym, telefonami komórkowymi
  • Dbanie o stabilność i bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej
  • Rozwiazywanie incydentów związanych z bezpieczeństwem IT, nadzór nad wdrożonymi systemami
  • Współpraca z zespołami rozwoju systemów IT zlokalizowanymi w Polsce i za granicą (Szwecja, Indie)
  • Instalacja oprogramowania i konfiguracja sprzętu komputerowego, wydawanie, wymiana, ewidencja, inwentaryzacja
  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania sprzętu oraz systemów informatycznych, serwery SQL, vmware, veeam, systemy wspomagające produkcję
  • Nadzór nad uprawnieniami oraz dostępami do systemów
  • Uzupełnianie bazy wiedzy pojawiających się problemów
  • Udział w projektach korporacyjnych oraz lokalnych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość środowisk Windows, MS Server, Active Directory, VMware, MySQL
  • Znajomość architektury i rozwiązań LAN/VLAN, WAN, WLAN, TCP/IP
  • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Zdolność do pracy zespołowej, dobrą komunikację interpersonalną i komunikatywną znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zdobędziesz doświadczenie w szwedzkim koncernie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Będziesz mieć okazję pracować z najlepszymi specjalistami
  • Będziesz pracować w bezpiecznym otoczeniu i mieć dostęp do najwyższej jakości narzędzi pracy
  • Dołączysz do zespołu, który ceni sobie atmosferę pracy – koledzy chętnie pomogą Ci w każdej sytuacji
  • Znajdziesz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym pakietem socjalnym: darmowa opieka medyczna dla całej rodziny, platforma MyBenefit, możliwość nauki języka angielskiego, dofinansowanie do posiłków, premia roczna, premia relokacyjna, program poleceń pracowników, kawa herbata i napoje zapewniane przez pracodawcę, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji dla dzieci, upominki świąteczne i imprezy integracyjne

Read Full Description

To help us track our recruitment effort, please indicate in your cover//motivation letter where (vacanciesinukraine.com) you saw this job posting.