УВАГА! НАДАНО ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ! ТЕНДЕР З РОЗРОБКИ ТА ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ СТВОРЕННЯ, ЗМІНИ МЕЖ АБО СКАСУВАННЯ СТАТУСУ ТЕРИТОРІЙ ТА ОБ’ЄКТІВ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ДЕМАРКАЦІЄЮ УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ (UA-2019-1590)

Subject: Увага! Надано відповіді на запитання! ТЕНДЕР З РОЗРОБКИ ТА ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ СТВОРЕННЯ, ЗМІНИ МЕЖ АБО СКАСУВАННЯ СТАТУСУ ТЕРИТОРІЙ ТА ОБ’ЄКТІВ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ДЕМАРКАЦІЄЮ УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ (UA-2019-1590)
Published: 08.10.2019
Status: open

Deadline:
25.10.2019

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує до участі в тендері Постачальників послуг для розробки та підготовки проектів створення, зміни меж або скасування статусу територій та об’єктів природно-заповідного фонду з метою недопущення зменшення біорізноманіття та площі природно-заповітного фонду у зв’язку із демаркацією українсько-білоруського державного кордону у рамках проекту «Зміцнення безпеки на білорусько-українському кордоні шляхом сприяння завершенню процесу демаркації, встановленню скануючого комплексу та розробці мобільного додатку» (DEMAX), для чого складається цей Запит пропозицій.

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в євро, без ПДВ.Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому архіві документації Запиту пропозицій нижче в оголошенні.

ЗП включає наступні документи:

Частина I: Інструкції для Постачальників послуг

Частина II: Технічна пропозиція – стандартні форми

Частина III: Фінансова пропозиція – стандартні форми

Частина IV: Технічне завдання

Частина V: Типовий Договір про надання послуг

Додаток А. Інформаційний листок постачальника

Додаток В. Кодекс поведінки постачальника

Додаток С. Декларація про тендерне забезпечення

Додаток D. Забезпечення авансового платежу

Додаток Е. Перелік документів тендерної пропозиції

До Запиту пропозицій додається Інструкція для постачальників послуг, яка включає в себе кваліфікаційні, технічні та адміністративні вимоги, зразки форм, яких постачальникам необхідно дотримуватися, щоб підготувати та представити свої тендерні пропозиції на розгляд МОМ.

Для зацікавлених сторін та потенційних учасників тендеру, планується проведення інформаційного заходу з метою роз’яснення цілей та завдань послуг, що будуть надані переможцем даного тендеру. Інформаційний захід заплановано на 10 жовтня 2019 у приміщенні Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2, велика актова зала), початок об 11 год. 00 хв.  Вхід на захід вільний, без попереднього запису. Бажаючим взяти участь рекомендується прибути до місця проведення заходу не пізніше 10 год. 30 хв.

Оригінали комерційних пропозицій та підтверджуючих документів згідно з нижчезазначеним переліком, Оригінали комерційних пропозицій та підтверджуючих документів згідно з нижчезазначеним переліком, включаючи Декларацію тендерного забезпечення,  доправляються до Комісії у Представництво МОМ в Україні в запечатаному конверті, на якому повинні бути зазначені:

Номер тендеру: UA1-2019-1590

Назва тендеру: Розробка та підготовка проектів створення, зміни меж або скасування статусу територій та об’єктів природно-заповідного фонду з метою недопущення зменшення біорізноманіття та площі природно-заповітного фонду у зв’язку із демаркацією українсько-білоруського державного кордону

Назва учасника: [найменування компанії]

Комерційну пропозицію необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8, м. Київ,

01001, Україна

Оригінали пропозицій повинні бути подані особисто або поштою до Представництва МОМ не пізніше 16:00 25 жовтня 2019.

Разом із поданням оригіналів комерційних пропозицій, постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну, що не вимагає реєстрації (Dropbox, OneDrive тощо), та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу [email protected] не пізніше 16:00 25 жовтня 2019. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: «UA1-2019-1590 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція»

  • If you wish to apply  or contact us for this tender, please specify that you saw it on vacanciesinukraine.com

Пропозиції, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

Компанії, зацікавлені в участі у тендері додають усі документи передбачені у Додатку Е даного Запиту Пропозицій.

Питання та запити довідкової інформації необхідно надсилати на електронну адресу: [email protected] не пізніше, ніж за 3 (три) робочих дні до дати завершення тендеру. В темі листа необхідно вказати: “UA1-2019-1590 – [найменування учасника (без дужок)] – Запит за роз’ясненнями, до уваги Анастасії Дан”. МОМ надасть відповідь на запит письмово електронним листом. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз’яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Угоди без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Bidding documents:
  • If you wish to apply  or contact us for this tender, please specify that you saw it on vacanciesinukraine.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *