Kontroler stanów magazynowych

DB Schenker

Zakres zadań:

  • Obsługa komputera oraz urządzeń mobilnych – system WMS, Excel i inne aplikacje systemu Windows;
  • Inwentaryzacja ciągła składowanych towarów oraz kontrole „na żądanie”;
  • Inne zadania z zakresu kontroli stoku (m.in. wyjaśnianie rozbieżności, kontrole jakościowe produktów, korekty ścieżki zbiórki, analizy rotacyjności, raportowanie stanów);
  • Staranność i dbałość o przepisy BHP dla bezpieczeństwa Twojego, całego naszego zespołu i towaru, który powierzają nam klienci;
  • Czynne uczestnictwo w odprawach operacyjnych;
  • Bieżące planowanie swoich zadań;
  • Przygotowywanie raportów związanych z wynikami inwentaryzacji i jakością stocku;
  • Optymalizacja procesów magazynowych oraz inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów;
  • Czynny udział w projektach typu Kaizen;
  • Procesowanie oraz weryfikacja bieżących reklamacji;
  • Dbałość o powierzone mienie i porządek w miejscu pracy.

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Komunikatywność;
  • Kreatywność;
  • Dobra znajomość MS Office;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność tworzenia raportów;
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie;
  • Radzenie sobie z pracą pod presją czasu;
  • Skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu zadań.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży logistycznej;
  • Pozytywne nastawienie do pracy;
  • Chęć rozwijania własnych umiejętności oraz całego zespołu;
  • Nastawienie na osiąganie celów;
  • Chęć podążania za standardami firmy i klienta;
  • Uprawnienia UDT – WJO1.

Co możemy Tobie zaoferować?

  • Na co dzień doświadczysz smaku najlepszej kawy w naszym fyrtlu;
  • Szacunek i uczciwość;
  • Brak korporacyjnej presji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Szeroki zakres benefitów związanych z pakietem socjalnym: karta sportowca, opieka medyczna, bony świąteczne; worksmile itd.;
  • Czynne uczestnictwo w budowaniu zespołu (zaangażowanie, atmosfera, odpowiedzialność);
  • Zdobywanie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilność zatrudnienia umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna);
  • Wsparcie;
  • Zestaw narzędzi niezbędnych do pracy (laptop, telefon);
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 8-16 lub 9-17;
  • Miejsce pracy: ul. Diamentowa 1, 62-052, Komorniki.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Read Full Description

To help us track our recruitment effort, please indicate in your cover//motivation letter where (vacanciesinukraine.com) you saw this job posting.