Purchasing Coordinator

TENNECO

Obowiązki:

  • Zakupy materiałów zgodnie z wymaganiami produkcyjnymi i sprzedażowymi;
  • Kontrola poziomów zapasów zgodnie z celami Spółki/Korporacji;
  • Aktywne wsparcie w rozwoju i zarządzaniu Dostawcami;
  • Monitorowanie otwartych zamówień, w tym kontakt z dostawcami w celu potwierdzenia planowanych dostaw;
  • Podejmowanie działań w przypadku wystąpienia problemów z realizacją zamówień;
  • Koordynowanie procesu reklamacji do dostawców w przypadku opóźnień dostaw, brakujących ilości lub błędów/braku dokumentów;
  • Stała komunikacja z działem planowania, w szczególności w przypadku opóźnień dostaw;
  • Wsparcie oraz współprowadzeniem działań toczących się w dziale Nowych Uruchomień;
  • Ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesu zaopatrzenia;
  • Współpraca z Działem Transportu w celu kontroli i organizacji odpowiednich wymagań transportowych (brak frachtu premium);
  • Aktywne wspieranie działań redukcji kosztów w Transport & Packaging;
  • Wsparcie Klienta (zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego) w celu zapewnienia 100% terminowości dostaw;
  • Wsparcie innych działów funkcjonalnych w tym Inżynierii, Produkcji, IT, Jakości i Finansów;
  • Aktywne wspieranie procesów i procedur zgodnych z IATF, BOS oraz innymi celami i inicjatywami Spółki;

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej);
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne na wszystkich poziomach w naszej organizacji oraz ze wszystkimi odpowiednimi Klientami i Dostawcami;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność opracowywania i wdrażania inicjatyw redukcji kosztów;

Oferujemy:

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Lux Med;
  • Karta sportowa Medicover Sport;
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji, paczki i bony świąteczne i wiele innych);
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe (m. in. kursy językowe);

#LI-PK1

Read Full Description

To help us track our recruitment effort, please indicate in your cover//motivation letter where (vacanciesinukraine.com) you saw this job posting.