Staż w Dziale Chemii Kosmetycznej

BASF

Dział Care Chemicals oferuje surowce dla przemysłu kosmetycznego, chemii gospodarczej, przemysłowej i instytucjonalnej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów do kosmetyków pielęgnacyjnych oraz słonecznych, tj. filtry UV, emolieny, emulgatory, wysokiej jakości składniki aktywne, polimery do stylizacji i pielęgnacji włosów, modyfikatory reologii, łagodne substancje powierzchniowo czynne, stabilizatory UV oraz przeciwutleniacze

TWOJE PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Praca w Centrum Formulacji- samodzielna oraz w grupie
  • Projekty wewnętrzne- badania nad rozwojem surowca, udział w projektowaniu konceptu zgodnego z zapotrzebowaniem konsumenckim
  • Przeprowadzanie testów starzeniowych, pomiary parametrów próbek kosmetycznych

WYMAGANIA:

  • Studia chemiczne, tj. Technologia Chemiczna, Biotechnologia.
  • Kontakt z laboratorium
  • Otwartość na nowe pomysły i sposoby działania
  • Kreatywność, dokładność, komunikatywność

CO OFERUJEMY:

  • Indywidualny ustalany plan i cele stażowe
  • Możliwość współpracy z innymi działami BASF, także w ramach między-działowych projektów
  • Wsparcie ze strony Opiekuna podczas całego stażu oraz bieżącej informacji zwrotnej na temat Twojej pracy
  • W pracy ważne są dla nas nasze wartości: innowacyjność, otwartość, elastyczność i atrakcyjność

O NAS:

W BASF najważniejsza jest chemia. Dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania, zrównoważone działania i wspólne koncepcje. Stawiamy też na Ciebie. Bądź częścią naszej recepty na sukces i rozwijaj z nami przyszłość – w globalnym zespole, który szanuje różnorodność i równe szanse niezależnie od wieku, pochodzenia, sprawności, płci, orientacji seksualnej czy religii

Read Full Description

To help us track our recruitment effort, please indicate in your cover//motivation letter where (vacanciesinukraine.com) you saw this job posting.