ПРЕКВАЛІФІКАЦІЯ УЧАСНИКІВ ДЛЯ ТЕНДЕРУ НА РОЗРОБКУ ПОВНОЇ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ ПРОЕКТУ ЖИТЛО ДЛЯ ВПО (ПОБУДОВА ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ У М. КРАМАТОРСЬК ТА М. СЄВЄРОДОНЕЦЬК) (UA1-2020-1775)

Тема: ПРЕКВАЛІФІКАЦІЯ УЧАСНИКІВ ДЛЯ ТЕНДЕРУ НА РОЗРОБКУ ПОВНОЇ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ ПРОЕКТУ ЖИТЛО ДЛЯ ВПО (ПОБУДОВА ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ У м. КРАМАТОРСЬК ТА м. СЄВЄРОДОНЕЦЬК) (UA1-2020-1775)
Опубліковано: 28.08.2020
Стан: відкрито

Дата завершення:
14.09.2020

Міжнародна організація з міграції (МОМ) є провідною міжурядовою організацією у сфері міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами для забезпечення впорядкованого та гуманного управління міграцією, сприяння міжнародному співробітництву з питань міграції, допомагати в пошуку практичних рішень міграційних проблем та надавати гуманітарну допомогу мігрантам, що її  потребують, включаючи біженців та внутрішньо переміщених людей.

МОМ Україна реалізує 60-місячний проект у вибраних містах Донецької та Луганської областей – м. Краматорськ та м. Сєвєродонецьк, мета якого – забезпечити наявність доступного, сучасного та енергоефективного житлового фонду, зробивши його доступним для проживання вразливих категорій серед внутрішньо-переміщених  осіб (ВПО) та місцевих жителів.

Відповідно, МОМ має намір реалізувати житловий проект, побудувавши приблизно 700 квартир в обох регіонах, або приблизно 45,000 м2 житлової площі (корисна площа). Таким чином, попередньо кваліфіковані Заявники будуть запрошені взяти участь у тендері на розробку повної проектної документації на житлові будинки, як описано вище.

В рамках житлового проекту для ВПО МОМ запрошує до вираження зацікавленості (надалі – «ВЗ») з боку відповідних кваліфікованих та досвідчених консультантів/проектних бюро, з ціллю підтвердження зацікавленості у наданні всіх необхідних послуг розробки повного та детального інженерного проекту для будівництва багатоквартирних будинків, підготовки відповідної тендерної документації та наданні допомоги у технічній оцінці поданих заявок на виконання будівельних робіт.

Вичерпні інструкції для зацікавлених Заявників та стандартні форми можна завантажити за посиланням, поданим внизу цього оголошення.

Заявники подають запечатані конверти, що містять подання EoI, або зареєстрованою поштою, або вручну, не пізніше 16:00 (EEST) 14 вересня 2020 року. Запечатані конверти повинні бути чітко позначені наступним чином:

ВИРАЖЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ – ПРОЕКТ ЖИТЛО ДЛЯ ВПО

№ UA1-2020-1775

ЗАЯВНИК:

та надіслані за адресою:

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні

Відділ закупівель

вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна.

Разом із поданням оригіналів документів ВЗ Заявники мають розмістити електронні версії усіх документів ВЗ (скна-копії із підписом та печаткою) на будь-якому відкритому сервісі файлового обміну (One Drive, Google Drive, Dropbox тощо) та надіслати пряме посилання для завантаження пакету документів (посилання не має вимагати авторизації або реєстрації) на електронну адресу [email protected], не пізніше вказаного кінцевого строку подання.

У темі листа необхідно вказати:

UA1-2020-1775  Найменування Заявника  Вираження зацікавленості

Зацікавлені Заявники можуть звертатись із будь-якими запитами, пов’язаними з цим Запитом, у письмовій формі (англійською чи українською) електронною поштою [email protected]t, вказавши в темі:

UA1-2020-1775 – Найменування Заявника – запит роз’яснення

Цей Запит до Вираження Зацікавленості не є запрошенням до участі у тендері. Таким чином, подання відповіді на цей Запит до Вираження Зацікавленості не гарантує автоматично, що Заявник отримає відповідне запрошення до участі у тендері. ВЗ будуть розглянуті на предмет основі основних технічних компетенцій, перевіреного досвіду, фінансових можливостей, реєстрації в державних органах та результатів перевірки загальної перевірки; закупівля послуг регулюється правилами та нормативами МОМ.

МОМ залишає за собою право відхилити будь-яку або всі подані ВЗ або скасувати Запит у будь-який час та не призначати жодних причин, та не несучи жодної відповідальності перед Заявниками.

Тендерна документація:
  • To help us track our procurement effort, please indicate in your email where (vacanciesinukraine.com) you saw this tender/procurement notice. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *