ТЕНДЕР НА ВИКОНАННЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ МАРКИ «LAND ROVER», «VOLKSWAGEN», «TOYOTA» ТА «MITSUBISHI» (ВКЛЮЧНО ІЗ ПОСТАЧАННЯМ ОРИГІНАЛЬНИХ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН ТА ВИТРАТНИХ МАТЕРІАЛІВ) (UA20-2020-030)

Published: 30.03.2020
Status: open

Deadline:
17.04.2020

Шановні Панове!

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (надалі іменується “МОМ”) має намір укласти Договір із Постачальником послуг для реалізації Місіi Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні, а тому оголошує цей Запит пропозицій (ЗП).

У зв’язку із цим Комісія з оцінки тендерних пропозицій і контрактів (надалі іменується “Комісія”) МОМ, запрошує зацікавлених Постачальників послуг надати Технічну та Фінансову пропозицію щодо надання послуг технічного обслуговування та ремонту автомобілів марки «Land Rover», «Volkswagen», «Toyota» та «Mitsubishi» (включно із постачанням оригінальних запасних частин та витратних матеріалів).

Участники тендеру можуть подавати пропозиції як по всім лотам запиту, так і по окремих лотах. Оцінка пропозицій буде також здійснюватися окремо по лотах запиту.

Детальну інформацію про послуги, які є предметом цього ЗП, наведено у Технічному завданні (ТЗ), що додається.

Постачальник послуг обиратиметься відповідно до описаних у цьому ЗП процедур вибору.

Тендерна процедура відбуватиметься відповідно до політик та правил МОМ.

Цей ЗП включає наступні документи:

Розділ І. Запрошення до участі

Розділ ІІ. Інструкції для Учасників тендеру

Розділ ІІІ. Технічна пропозиція – Стандартні форми

Розділ ІV. Фінансова пропозиція – Стандартні форми

Розділ V. Технічне завдання

Розділ VІ. Стандартна форма Договору

Додаток А. Інформаційний листок постачальника

Додаток В. Кодекс поведінки постачальника

Додаток C. Перелік документів тендерної пропозиції

Оригінали документів комерційних пропозиції необхідно надати на розгляд Комісії за адресою: вул. Затишна, 13, Одеса, 65012, Україна

не пізніше 18:00 17 квітня 2020 р., що вважається кінцевим терміном подання пропозицій.

Комісія залишає за собою право відхиляти будь-які або усі пропозиції, подані після завершення вказаного кінцевого терміну.

Разом із подачею оригіналів тендерних пропозицій, учасники повинні розмістити електронні версії (скан-копії) усіх документів пропозиції, включно із скан-копією декларації про тендерне забезпечення, на будь-якому відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, Google Drive, OneDrive тощо), та надіслати посилання для завантаження

(яке не потребує реєстрації) папки з файлами на електронні адреси: [email protected] та

[email protected]

  • To help us track our procurement effort, please indicate in your email/proposal where (vacanciesinukraine.com) you saw this tender/procurement notice. 

не пізніше вказаного кінцевого терміну подання пропозицій.

В темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA20-2020-030 – найменування Учасника – Електронна пропозиція

Будь які питання та запити довідкової інформації необхідно надсилати на електронну адресу [email protected] не пізніше, ніж за 3 (три) робочі дні до завершення вказаного кінцевого терміну подання пропозицій.

В темі листа-запиту необхідно вказати:

UA20-2020-030 – найменування Учасника ­– Запит за роз’яснення

МОМ надасть відповідь на запити письмово електронним листом. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз’яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

Комісія залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію, а також у будь-який момент анулювати процес відбору та відхилити усі пропозиції. При цьому Комісія не матиме жодних зобов’язань перед Учасниками тендеру.

З повагою,

Голова Комісії

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *