УВАГА! ОПУБЛІКОВАНО ІНФОРМЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ВІДЕОКАМЕР ДЛЯ ПОТРЕБ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA-2020-1246)

Subject: УВАГА! ОПУБЛІКОВАНО ІНФОРМЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ВІДЕОКАМЕР ДЛЯ ПОТРЕБ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA-2020-1246)
Published: 19.03.2020
Status: open

Deadline:
27.03.2020

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі – МОМ), в рамках проекту «Впровадження автоматизованої системи інтелектуального відеоконтролю на автомобільному пункті пропуску «Нова Гута – Нові Яриловичі» на білорусько-українському кордоні (IVСO)», що реалізується МОМ за підтримки Європейського Союзу, запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на постачання відеокамер для потреб Державної митної служби України.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

Увага! Опубліковано інформаційний бюлетень 1246-01 від 23 березня 2020 року.

Документація Запиту пропозицій включає наступні документи:

Розділ I. Загальна інструкція для Постачальників

Розділ II. Стандартні форми

Додаток А Форма тендерної пропозиції

Додаток B Прайс-лист

Додаток С Технічна специфікація

Додаток D Типовий Договір

Додаток E Перелік постачальників послуг з гарантійного обслуговування

Додаток F Кодекс поведінки постачальника

Додаток G Інформаційний листок Постачальника

Додаток H Декларація про тендерне забезпечення

Компанії, зацікавлені в участі у тендері, надають наступну підтверджувальну інформацію та документи як невід’ємну частину своєї Пропозиції:

a) Форма тендерної пропозиції (Додаток А);

b) Прайс-лист (додаток В);

c) Технічна специфікація (Додаток С);

d) Письмова (у довільній формі) згода учасника укласти Договір за типовим шаблоном МОМ (Додаток D) у разі обрання учасника переможцем тендеру;

e) Перелік постачальників послуг з гарантійного обслуговування (Додаток Е);

f) Кодекс поведінки постачальника (Додаток F), скріплений підписом та печаткою, за наявності;

g)      Інформаційний листок Постачальника (Додаток G), скріплений підписом та печаткою, за наявності;

h)      Декларація про тендерне забезпечення (Додаток H);

i)        Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;

j)        Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;

k)      Авторизаційна форма виробника, копії документів, підтверджуючих статус офіційного або авторизованого реселера / партнера / дистриб’ютора виробника запропонованого обладнання.

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в Євро без ПДВ на умовах доставлення DDPКиїв (INCOTERMS 2010). Пропозиції з ПДВ будуть відхилені. При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в Євро необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php). Цінові пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу [email protected] не пізніше 17:00 27 березня 2020 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2020-1246 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

  • Компанії, зацікавлені в участі в тендері, можуть надсилати питання, пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями, для відповіді тендерним комітетом МОМ електронною поштою на адресу: [email protected] не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA-2020-1246, до уваги Качалова Максима». МОМ надасть відповідь учаснику електронним листом, а у разі необхідності внесення змін або роз’яснень, викликаних запитом, МОМ опублікує своє пояснення на офіційному веб-сайті МОМ для ознайомлення всіх потенційних учасників без зазначення джерела запиту (http://www.iom.org.ua/ua/tenders/current-tenders).
  • To help us track our procurement effort, please indicate in your email/proposal where (vacanciesinukraine.com) you saw this tender/procurement notice. 

Поставка Товару виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, зокрема, звільнення від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами України. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

·                     http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69266.html

·                     http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69076.html

·                     http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69020.html

·                     http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/68434.html

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Leave your thoughts

Newsletter

Subscribe our newsletter for quick response

Contact Info

Vacancies in Ukraine (ViU)

[email protected]

Contact Form

Worldwide NGO UN Tenders & Jobs

Worldwide NGO UN Tenders & Jobs