Тендер на закупівлю міні-трактору для П’ядицької ОТГ в рамках Програми USAID DOBRE (RFQ#431)

Організація Global Communities, виконавець Програми МТД DOBRE, запрошує вас надати цінову пропозицію на закупівлю міні-трактору для П’ядицької ОТГ (Івано-Франківська область), відповідно до специфікації RFQ#431.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у додатках.

Пропозиції повинні бути вчасно надіслані в межах остаточної дати подання пропозицій із заповненими додатками, на бланку компанії, підписані уповноваженою особою та включати контактні деталі Подавача.

  • Пропозиції просимо надсилати до 12:00 за місцевим часом 9 жовтня 2020 року на адресу dobreprocurement@globalcommunities.org та обов’язково вказувати номер тендеру RFQ#431 та назву вашої організації.
  • To help us track our procurement effort, please indicate in your email where (vacanciesinukraine.com) you saw this tender/procurement notice.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеними вище адресами не пізніше 12:00, 7 жовтня 2020р. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту. Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities.

З повагою,

Команда Global Communities

Documents: 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *