Tenders Specialist

bioMerieux

Share:share to e-mailShare on Facebookshare to facebookTweetshare to twitterShare on LinkedInshare to linkedin

A family-owned company, bioMérieux has grown to become a world leader in the field of in vitro diagnostics. For 60 years and across the world, we have imagined and developed innovative diagnostics solutions to improve public health. Today, our teams are spread across 45 countries and serve 160 countries with the support of a large distribution network.

Come and join a family-owned global company with a long-term vision, and a human-centered culture.

Specjalista w Dziale Przetargów

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert pod względem merytorycznym produktów firmy (dobór, wyszczególnienie ilości, opisu, cen produktów)
  • Przygotowywanie ofert przetargowych i cenowych
  • Porównywanie ofert przetargowych
  • Współpraca z Działem Sprzedaży

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane: biologia, farmacja, analityka medyczna lub prawnicze (specjalizacja zamówienia publiczne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale przetargów / obsługi klienta mile widziane
  • Znajomość zasad sporządzania dokumentacji przetargowej
  • Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel, Word
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Sumienność, dokładność, systematyczność, samodzielność, kreatywność, dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o wysokich standardach etycznych
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet benefitów (usługi medyczne, Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)
  • możliwość pracy zdalnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV z oświadczeniem ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

bioMérieux welcomes applications from all individuals, regardless of race, national origin, gender, age, physical characteristics, social origin, disability, union membership, religion, family status, pregnancy, sexual orientation, gender identity, gender expression or any unlawful criterion under applicable law. We are committed to treating all applicants fairly and avoiding discrimination.

Read Full Description

To help us track our recruitment effort, please indicate in your cover//motivation letter where (vacanciesinukraine.com) you saw this job posting.