ТЕНДЕР НА ОРГАНІЗАЦІЮ ДВОХ ЗАХОДІВ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ПІДТРИМКА УПРАВЛІННЯ МІГРАЦІЄЮ ТА ПРИТУЛКОМ В УКРАЇНІ» (IMMIS)

Subject: тендер на організацію двох заходів в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS)
Published: 28.10.2019
Status: open

Deadline:
01.11.2019

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на організацію двох заходів в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS), які відбудуться з 19 листопада 2019 року по 22 листопада 2019 року, м.Київ.

Детальне технічне завдання додається (див. Додаток 1).

Компанії, які висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 15:00, 01 листопада 2019 р. (дата закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів:

  • форма 1 (див. Додаток 2);
  • копії документів (установчих документів; свідоцтва про державну реєстрацію; копія довідки про включення до ЄДРПОУ; копія свідоцтва платника єдиного податку);
  • список та рекомендації найбільших клієнтів.
  • кодекс поведінки постачальника (див. Додаток 3).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (див. Додаток 4 для ознайомлення).

Прохання надсилати комерційні пропозиції в електронному вигляді разом з пакетом відсканованих тендерних документів зазначивши в темі листа «Тендер № UA1-2019-1661– Організація заходів м. Київ, 19-22 жовтня» на електронну адресу: [email protected]

Звертаємо Вашу увагу, що розмір файлу, який надсилається в одному повідомленні не повинен перевищувати 7 Мб. В іншому випадку, необхідно завантажити файл на відкритий файлообмінник та надати посилання.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

В разі виникнення питань, прохання надсилати їх за електронною адресою: [email protected], зазначивши тему листа: «Тендер № UA1-2019-1661 – Питання до уваги Бунєвої А.Ю.»

Bidding documents:
  • If you wish to apply  or contact us for this tender, please specify that you saw it on vacanciesinukraine.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *